Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O SKYMAR
nasza pasją jest transport

O nas

skymar

Transport lotniczy

Air freight, air express oraz airmail to tematy, z którymi spotykamy się każdego dnia. Jeśli potrzebują Państwo zrealizować transport lotniczy oferujemy w tym zakresie kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje  organizację transportu i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów w tym wykonanie odprawy celnej.

Transport morski

Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz oferowanie konkurencyjnych stawek na realizację transportu morskiego. W ramach naszych usług możemy zapewnić Państwu realizację transportu kontenerów morskich po całym świecie – Azja, Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa,  Europa oraz Australia.

Transport drobnych ładunków nie jest dla na problemem. Dzięki współpracy naszymi partnerami możemy zorganizować transport do każdego miejsca w Polsce. Możemy również wykonać fiskalną odprawę celną w Hamburgu. Towar może zostać przetransportowany do naszego magazynu w Warszawie, a następnie przeładowany lub wysłany bezpośrednio do wskazanego miejsca rozładunku.

Transport drogowy

SKYMAR od 2007 oferuje również przemysłowe usługi transportowe przy wykorzystaniu takich pojazdów plandeki, busy, solówki czy firanki. Nasz wysoce wykwalifikowany zespół zadba o to by Państwa produkty dotarły bezpiecznie i na czas do każdego miejsca w Europie.

Firma SKYMAR specjalizuje się w realizacji transportu chłodniczego. Flota naszych pojazdów jest do Państwa dyspozycji. Każde auto oferuje możliwość wymiany 32 euro palet, a transport odbywa się w wskazanej przez Państwa temperaturze.

Poza organizacją transportu całopojazdowego (FTL) oferujemy również usługi w zakresie drobnicy (PTL). Oferujemy Państwu dostęp do takich pojazdów jak chłodnie standard, chłodnie z podwójną podłogą oraz chłodnie z multi temperaturą.
 
Odprawa celna

Odprawa celna wymaga przygotowania oraz zgłoszenia wszystkich niezbędnych dokumentów umożliwiających wykonanie importów i eksportów towarów do wskazanych krajów. SKYMAR reprezentuje swoich klientów podczas całego procesu odprawy celnej w tym dokonując opłat, przygotowując dokumenty itp.

Nasza agencja odpraw celnej mieszcząca się w Warszawie zadba o to by procedury odpraw przebiegały szybko i bezproblemowo. Możemy również zorganizować fiskalną odprawę celną wykorzystując naszych partnerów.
 

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego
 

Czytaj więcej