Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport drogowy
na miarę Państwa potrzeb

Spedycja i Transport Drogowy

skymar

W RAMACH NASZEJ DZIAŁALNOŚCI ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI Z ZAKRESU TRANSPORTU DROGOWEGO, A KONKRETNIE – Z ZAKRESU TRANSPORTU CHŁODNICZEGO.
 
POSIADAMY WYMAGANE CERTYFIKATY I LICENCJE W ZAKRESIE KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO TRANSPORTU RZECZY, W TYM TRANSPORTU TOWARÓW W KONTROLOWANEJ TEMPERATURZE. NASZYMI KLIENTAMI SĄ GŁÓWNIE PRZEDSIĘBIORSTWA PRODUKCYJNE Z CAŁEGO ŚWIATA, ALE NIE ODMAWIAMY POMOCY RÓWNIEŻ KLIENTOM INDYWIDUALNYM.
 
DO DYSPOZYCJI NASZYCH KLIENTÓW ODDAJEMY NOWOCZESNE FLOTY POJAZDÓW, NA KTÓRE SKŁADAJĄ SIĘ BUSY O ŁADOWNOŚCI DO 3,5 TONY, PLANDEKi/FIRANKi O ŁADOWNOŚCI DO 24 TON, CHŁODNIe POZWALAJĄCe TRANSPORTOWAĆ DO 22 TON PRODUKTU W KONTROLOWANYCH TEMPERATURACH OD -25C DO +25C, POJAZDY PRZEWOŻĄCE KONTENERY.
 
BAZUJĄC NA WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIU NA RYNKU TRANSPORTU DROGOWEGO GWARANTUJEMY PAŃSTWU USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. WIEMY, JAK BARDZO JEST ISTOTNE BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA PRODUKTU, DLATEGO ZAWSZE MINIMALIZUJEMY MOŻLIWOŚCI RYZYKA. PRZEWOZY REALIZUJEMY ZGODNIE Z WYMOGAMI KONWENCJI CMR, PRZEPISAMI PRAWA ORAZ INSTRUKCJI ZLECENIODAWCY. NASZE AUTA WYPOSAŻONE SĄ W URZĄDZENIA TYPU GPS.
 
NAJCZĘŚCIEJ REALIZUJEMY TRANSPORTY DO/Z TAKICH PAŃSTW JAK NIEMCY, WŁOCHY, AUSTRIA, ANGLIA, NORWEGIA, BELGIA, HOLANDIA, FRANCJA, HISZPANIA, PORTUGALIA. OCZYWIŚCIE PODEJMIEMY SIĘ TAKŻE DOSTAW DO INNYCH KRAJÓW STAREGO KONTYNENTU. GWARANTUJEMY DYSPOZYCYJNOŚĆ SPEDYTORA / DYSPOZYTORA WOBEC PAŃSTWA PRZEZ 24H.
 
POZA STANDARDOWYM UBEZPIECZENIEM OFERUJEMY DLA PAŃSTWA OPCJONALNIE DODATKOWE UBEZPIECZENIE CARGO. JESTEŚMY OTWARCI NA POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW DBAJĄC O BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU, TERMINOWOŚĆ DOSTAW, KOORDYNACJĘ I OBSŁUGĘ CELNO-SPEDYCYJNĄ TAM, GDZIE JEST TO WYMAGANE, KONKURENCYJNE CENY I WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI. SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG Z ZAKRESU MIĘDZYNARODOWEGO TRANSPORTU CHŁODNICZEGO.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego
 

Czytaj więcej