Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport kolejowy
cotygodniowe importy z Chin

Spedycja i Transport Kolejowy

skymar

Jedną z najszybszych opcji importowania towarów z Chin jest wykorzystanie transportu kolejowego. Nasze kontakty w Azji Wschodzniej umożliwiają szybkie i bezpieczne przemieszczanie towarów. Średni czas tranzytu do Polski wynosi 12-14 dni, a nasi spedytorzy przez cały okres transportu monitorują ładunek. Oferujemy możliwości importu zarówno całych kontenerów jak i palet czy ładunków drobnicowych.

Największymi zaletami transportu kolejowego jest przede wszystkim skrócenie czasu tranzytu w porównaniu z transportem morskim (50 dni), i zminimalizowanie kosztów (5-8 krotnie) w porównaniu do transportu lotniczego. Pociągi obsługiwane przez nas wyjeżdżają z Chin dwa razy w tygodniu. Czas transportu do Polski to maksymalnie 14 dni + 1 dzień na dostarczenie towaru w dowolne miejsce transportem drogowym.

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do sprowadzenia towaru do Polski lub Niemiec. Zajmujemy się dodatkowo odprawą celną "End to End". Zadbamy o to by Państwa produkty zostały odebrane z terminalu cargo i wysłane dalej w wskazane miejsce. Oferujemy również usługi magazynowania towaru w jednym z naszych magazynów z możliwością dystrybucji przesyłek.

Do Państwa dyspozycji poza standardowymi kontenerami 40" oddajemy także specialistyczne kontenery chłodnicze, które umożliwiają transportowane drogą koleją ładunków w kontrolowanych temperaturach od -25C do +25C.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego
 

Czytaj więcej