Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport lotniczy
niebo możliwości

Spedycja i Transport Lotniczy

skymar

W RAMACH PRZEWOZÓW TOWARÓW DROGĄ POWIETRZNĄ OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI, KTÓRE SPROSTAJĄ NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYM KLIENTOM. REALIZOWANY PRZEZ NAS MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT CHŁODNICZY OBEJMUJE WSZYSTKIE KONTYNENTY, DZIĘKI CZEMU PAŃSTWA PRODUKTY MOGĄ DOTRZEĆ DO KLIENTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE. DZIĘKI SPRAWDZONEJ SIECI AGENTÓW, MOŻEMY ZAPEWNIĆ SERWIS „DOOR TO DOOR” BEZ WZGLĘDU NA GESTIĘ TRANSPORTOWĄ.
 
JEDNĄ Z KILKU NASZYCH MOCNYCH STRON W TRANSPORCIE LOTNICZYM JEST REALIZACJA REGULARNYCH TRANSPORTÓW ŚWIEŻYCH OWOCÓW W KONTROLOWANEJ TEMPERATURZE DO RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA. DZIĘKI ŚCISŁEJ WSPÓŁPRACY Z LINIAMI LOTNICZYMI DOSTAWA PAŃSTWA PRODUKTÓW NIE STANOWI DLA NAS ŻADNYCH BARIER BEZ WZGLĘDU NA WIELKOŚĆ I MIEJSCE DOSTAWY.
 
W RAMACH SPEDYCJI LOTNICZEJ GWARANTUJEMY WYBÓR NAJLEPSZEGO PRZEWOŹNIKA LOTNICZEGO ZAPEWNIAJĄCEGO NAJKORZYSTNIEJSZE STAWKI W RAMACH WYBRANEGO SERWISU. JESZCZE PRZED PLANOWANĄ WYSYŁKĄ TOWARU SPRAWDZAMY I KOORDYNUJEMY SKOMPLETOWANIE WSZYSTKICH NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW DO WYKONANIA TRANSPORTU. PODPOWIADAMY RÓWNIEŻ, JAK PRAWIDŁOWO PRZYGOTOWAĆ I ZABEZPIECZYĆ TOWARY PRZEZNACZONE DO TRANSPORTU LOTNICZEGO.
 
OPRÓCZ TRANSPORTU TOWARÓW W KONTROLOWANEJ TEMPERATURZE, UMOŻLIWIAMY RÓWNIEŻ PRZEWÓZ RZECZY OSOBISTYCH NASZYCH KLIENTÓW ORAZ MIENIE PRZESIEDLENIA.

WSZYSTKIE PRZESYŁKI REALIZOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ SĄ MONITOROWANE; NA ŻYCZENIE UMOŻLIWIENIE ŚLEDZENIA STATUSU PRZYSYŁKI ONLINE. KAŻDY KLIENT MOŻE LICZYĆ NA NASZĄ FACHOWĄ POMOC I DORADZTWO W ZAKRESIE TRANSPORTU LOTNICZEGO. NAJPOPULARNIEJSZYMI KIERUNKAMI WYBIERANYMI PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW są CHINY, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE, STANY ZJEDNOCZONE I AMERYKA POŁUDNIOWA. 

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego
 

Czytaj więcej