Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
zamów wycenę

Transport drogowy
na miarę Państwa potrzeb

Profesjonalne usługi spedycji i transportu drogowego

W ramach naszej działalności świadczymy profesjonalne usługi nie tylko z zakresu transportu lotniczego, morskiego i kolejowego, ale również transportu drogowego. Zajmujemy się w szczególności transportem chłodniczym. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Najczęściej realizujemy przewozy do/z takich państw jak Niemcy, Włochy, Austria, Anglia, Norwegia, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, czy Portugalia. Oczywiście podejmiemy się także dostaw do innych krajów starego kontynentu. Gwarantujemy dyspozycyjność spedytora/dyspozytora przez 24 h.
 
Posiadamy wymagane certyfikaty i licencje w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu rzeczy, w tym transportu towarów w kontrolowanej temperaturze. Naszymi Klientami są głównie przedsiębiorstwa produkcyjne z całego świata, ale nie odmawiamy pomocy również Klientom indywidualnym.
 
Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne floty pojazdów, na które składają się busy o ładowności do 3,5 tony, plandeki/firanki o ładowności do 24 ton oraz chłodnie pozwalające transportować do 22 ton produktu w kontrolowanych temperaturach od -25°C do +25°C. Transport kontenerowy to również domena naszej działalności.
 
Bazując na wieloletnim doświadczeniu na rynku transportu drogowego, gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, jak bardzo istotne jest bezpieczeństwo produktów naszych Klientów, dlatego zawsze minimalizujemy możliwości ryzyka. Realizujemy przewozy zgodnie z wymogami konwencji CMR, przepisami prawa oraz instrukcji zleceniodawcy. Nasze auta są wyposażone w urządzenia typu GPS.
 
Poza standardowym ubezpieczeniem oferujemy opcjonalnie dodatkowe ubezpieczenie cargo. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dbając o bezpieczeństwo produktu, terminowość dostaw, koordynację i obsługę celno-spedycyjną tam, gdzie jest to wymagane. Działając jako agencja celna, zajmujemy się reprezentowaniem Kontrahentów oraz przygotowaniem potrzebnych dokumentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi.
 
Firma SKYMAR z siedzibą w Warszawie zachęca do skorzystania z usług z zakresu międzynarodowego transportu chłodniczego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej