Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
zamów wycenę

Transport kolejowy
cotygodniowe importy z Chin

Transport kolejowy z Chin do Polski

Jedną z najszybszych opcji transportu z Chin jest wykorzystanie drogi kolejowej. Kontakty w Azji Wschodniej umożliwiają szybkie i bezpieczne przemieszczanie towarów. Średni czas tranzytu do Polski wynosi 12-14 dni, a nasi spedytorzy przez cały okres przewozu monitorują przesyłkę. Oferujemy możliwość transportu kontenerowego, jak i importu palet czy ładunków drobnicowych.

Transport kolejowy – tańsza alternatywa dla spedycji lotniczej 

Ten rodzaj transportu wyróżnia przede wszystkim krótki czas dostarczenia produktów. Z tego względu to dobra alternatywa dla spedycji morskiej zajmującej nawet ok. 50 dni. Przewożenie przy użyciu pociągów oznacza również zminimalizowanie kosztów, szczególnie wysokich w przypadku transportu lotniczego. Wagony wykorzystywane do transportu ładunków wyjeżdżają z Chin dwa razy w tygodniu. Czas spedycji do Polski zajmuje 14 dni, doliczany jest dodatkowo jeden dzień przeznaczony na dostarczenie zamówienia do miejsca docelowego.

Sprawdź usługi agencji celnej!

Po sprowadzeniu towarów do Europy zajmujemy się odprawą celną zgodnie z systemem "end to end". Agencja celna zadba o to, by paczki zostały odebrane z terminalu cargo i wysłane dalej we wskazane miejsce. Oferujemy również usługę przechowania przesyłki w jednym z firmowych magazynów.

Rodzaje kontenerów używanych do transportu z Chin

Do dyspozycji Klientów oddajemy standardowe kontenery 40-stopowe oraz specjalistyczne pojemniki chłodnicze, które umożliwiają przewiezienie koleją ładunków wymagających kontrolowanych temperatur (od -25 do +25°C).

Spedycja kolejowa – transport towarów z Chin

Jednym z najprężniej rozwijających się rynków na świecie – w obrębie rozmaitych branż – są Chiny. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na inwestycje, a także sprowadzanie wszelkiego rodzaju towarów właśnie z Państwa Środka. Do szybkiego przetransportowania ładunku wykorzystywane są różne środki transportu, a do najbardziej efektywnych należy kolej. Właśnie dlatego w naszej firmie świadczymy usługi przewozu towarów z Chin do Polski. Doskonale wiemy bowiem, jak dużą popularnością cieszy się import z rynku chińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Transport kolejowy z Chin

Transport różnego rodzaju towarów z Chin za pomocą kolei to niezwykle korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców z Polski. Spedycja kolejowa zapewnia bowiem szybkie przewiezienie ładunku dowolnego typu, w tym również zamówień o bardzo dużym ciężarze, których przetransportowanie drogą lotniczą mogłoby okazać się niemożliwe. Transport kontenerowy czy drobnicowy z Chin do Polski za pośrednictwem pociągu jest też sposobem na zredukowanie kosztów oraz pozwala na realizację nawet dużych zleceń. Ponadto spedycja kolejowa należy do najbezpieczniejszych rodzajów transportu, minimalizując tym samym ryzyko uszkodzenia towaru.

Specjalistyczny transport kontenerowy

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że transport kolejowy z Chin do Polski, ale też z innych krajów może służyć do przewożenia najrozmaitszych typów ładunku. Z tego powodu świadczymy profesjonalne usługi transportowe dostosowane do specyfiki dostarczanego towaru, jego ilości, jak również indywidualnych wymagań Klienta. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię transport kontenerowy samochodów z Chin, czy planujesz import produktów wymagających szczególnych warunków przewozu, w naszej firmie możesz mieć pewność, że ładunek dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Transport z Chin, ale również innych krajów na całym świecie

Chiny cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców z różnorodnych branż, ale w naszej firmie działamy w sposób kompleksowy, realizując zlecenia transportu kolejowego także z innych krajów. Chcemy, by oferowane usługi spełniły oczekiwania każdego Klienta, dlatego importujemy ładunki z całej Europy oraz Azji, podejmując się nawet najbardziej wymagających zleceń. Jeśli szukasz specjalistów od spedycji kolejowej zajmujących się transportem kontenerowym do Polski z Chin lub innych państw, skontaktuj się z nami.

Oferta transportu towarów z Chin i innych krajów do Polski

Realizując zlecenia transportu kolejowego do Polski z Chin, a także innych krajów, stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo przewożonego ładunku, terminowość dostaw oraz dostosowanie charakteru usługi do indywidualnych potrzeb Klienta. Zajmujemy się też odprawą celną importowanych towarów, a nasi spedytorzy chętnie udzielają wszelkich niezbędnych informacji i służą pomocą przez 24 godziny każdego dnia tygodnia. Zainteresowała Cię oferta transportu z Chin do Polski? Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej