Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport kolejowy
cotygodniowe importy z Chin

Spedycja i Transport Kolejowy

skymar

Transport kolejowy z Chin do Polski

 
Jedną z najszybszych opcji transportu z Chin jest wykorzystanie drogi kolejowej. Kontakty w Azji Wschodniej umożliwiają szybkie i bezpieczne przemieszczanie towarów. Średni czas tranzytu do Polski wynosi 12-14 dni, a nasi spedytorzy przez cały okres przewozu monitorują przesyłkę. Oferujemy możliwość transportu kontenerowego, jak i importu palet czy ładunków drobnicowych.

Transport kolejowy – tańsza alternatywa dla spedycji lotniczej
 
Ten rodzaj transportu wyróżnia przede wszystkim krótki czas dostarczenia produktów. Z tego względu to dobra alternatywa dla spedycji morskiej zajmującej nawet ok. 50 dni. Przewożenie przy użyciu pociągów oznacza również zminimalizowanie kosztów, szczególnie wysokich w przypadku transportu lotniczego. Wagony wykorzystywane do transportu ładunków wyjeżdżają z Chin dwa razy w tygodniu. Czas spedycji do Polski zajmuje 14 dni, doliczany jest dodatkowo jeden dzień przeznaczony na dostarczenie zamówienia do miejsca docelowego.

Sprawdź usługi agencji celnej!
 
Po sprowadzeniu towarów do Europy zajmujemy się odprawą celną zgodnie z systemem "end to end". Agencja celna zadba o to, by paczki zostały odebrane z terminalu cargo i wysłane dalej we wskazane miejsce. Oferujemy również usługę przechowania przesyłki w jednym z firmowych magazynów.

Rodzaje kontenerów używanych do transportu z Chin

Do dyspozycji Klientów oddajemy standardowe kontenery 40-stopowe oraz specjalistyczne pojemniki chłodnicze, które umożliwiają przewiezienie koleją ładunków wymagających kontrolowanych temperatur (od -25 do +25°C).

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej