Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
zamów wycenę

O SKYMAR
nasza pasją jest transport

Transport lotniczy – logistyka na najwyższym poziomie

 
Air freight, air express oraz airmail to tematy, z którymi spotykamy się każdego dnia. Jeśli potrzebujesz zrealizować transport lotniczy, proponujemy w tym zakresie kompleksowe usługi. Nasza oferta obejmuje organizację transportu lotniczego towarów i przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów – w tym wykonanie odprawy w agencji celnej.

Transport morski – również z Chin do Polski – zaufaj profesjonalistom w przewozie towarów drogą morską

Naszym głównym celem jest świadczenie sprawdzonych usług oraz oferowanie konkurencyjnych stawek na realizację transportu morskiego. W ramach propozycji zapewniamy realizację transportu kontenerowego morskiego po całym świecie – z Gdyni, Hamburga i pozostałych portów w Europie, a także z Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej czy Australii.

Spedycja morska to jedna z naszych domen
Transport drobnych ładunków nie jest dla nas najmniejszym problemem. Dzięki współpracy z zagranicznymi Partnerami możemy zorganizować transport do każdego miejsca w Polsce. Ponadto wykonujemy fiskalną odprawę celną w Hamburgu. Na życzenie Klienta towar zostanie przetransportowany do naszego magazynu w Warszawie, a następnie przeładowany lub wysyłany bezpośrednio do wskazanego miejsca rozładunku.

Transport drogowy

SKY-MAR od 2009 oferuje przemysłowe usługi transportowe przy wykorzystaniu takich pojazdów jak: plandeki, busy, solówki czy firanki. Nasz wysoce wykwalifikowany zespół zadba o to, aby Twoje produkty dotarły bezpiecznie i na czas do każdego miejsca w Europie.
Specjalizujemy się także w realizacji transportu chłodniczego. Flota pojazdów, którą oddajemy do Twojej dyspozycji, gwarantuje możliwość wymiany 32 europalet, a transport odbywa się w dokładnie wskazanej temperaturze.

Poza organizacją transportu całopojazdowego (FTL) proponujemy również usługi w zakresie drobnicy (PTL). Mamy dostęp do takich pojazdów jak: chłodnie standard, chłodnie z podwójną podłogą oraz chłodnie z multi temperaturą.

Odprawa celna Odprawa celna wymaga przygotowania oraz zgłoszenia wszystkich niezbędnych dokumentów umożliwiających wykonanie importów i eksportów towarów do wskazanych krajów. SKY-MAR reprezentuje swoich Klientów podczas całego procesu odprawy celnej, w tym dokonując opłat, przygotowując dokumenty itd.

Nasza agencja celna mieszcząca się w Warszawie zadba o to, aby procedury odpraw przebiegały szybko i bezproblemowo. Możemy również zorganizować fiskalną odprawę celną, współpracując z Partnerami biznesowymi.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej