Sztandarowym produktem w wachlarzu usług SKY-MAR jest transport lotniczy.

Oferujemy naszym klientów pełen zakres usług w ramach spedycji lotniczej w imporcie, eksporcie czy tranzycie praktycznie do / z każdego miejsca na świecie.

Nasi wykwalifikowani spedytorzy doradzą i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania dla tego rodzaju transportu. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego z klientów i każdego zlecenia.

Przesyłki lotnicze jesteśmy w stanie obsłużyć w każdym porcie lotniczym w Polsce.

Będąc członkiem IATA oraz kilku międzynarodowych sieci spedycyjnych mamy nieskończone możliwości zorganizowania dostaw różnych towarów transportowanych droga powietrzną od tzw. „general cargo” po  przesyłki klasyfikowane jako DGR – niebezpieczne w transporcie, wartościowe czy wymagające przewozu w kontrolowanej temperaturze jak farmaceutyki czy świeże owoce. Nasi klienci powierzają nam także obsługę towarów na wystawy i targi branżowe organizowane na całym świecie.

Bez względu na gestię transportową, pracujemy na całym świecie, zapewniając transport lotniczy towarów zarówno w Europie, Azji, Bliskiego Wschodu, Australii, Afryce czy Ameryce Północnej i Południowej

Transport lotniczy – to nie tylko cargo !

W zakresie działalności naszej firmy znajduje się nie tylko przewóz towarów, ale również transport prywatnych przesyłek / mienia przesiedlenia drogą lotniczą.

Kontrahenci SKY-MAR mogą liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu spedycji lotniczej, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Zajmujemy się logistyką transportu drogą lotniczą, a także świadczymy fachowe doradztwo w tym zakresie.

Przekonaj się, że warto nam zaufać!

Zapewniamy naszym klientom także pełną obsługę naziemną – odprawy celne, pakowanie, przepakowywanie, sprawdzenie, oznakowanie, ważenie, konsolidację i dekonsolidacje przesyłek.          Co więcej, pilnujemy wszelkich formalności, aby przesyłki lotnicze dotarły w miejsce docelowe bezpiecznie i bez jakichkolwiek komplikacji.

Poza standardowym ubezpieczeniem oferujemy naszym Klientom dodatkowe ubezpieczenie cargo po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Wybierając SKY-MAR nasi klienci mogą liczyć na:

  • pełną opiekę spedytora na każdym etapie realizacji zlecenia
  • elastyczność, szybkość i efektywność prowadzonych działań
  • optymalnie dobrane środki i usługi za rozsądną cenę rynkową 

Firma SKY-MAR z siedzibą w Warszawie zachęca do skorzystania z usług z zakresu międzynarodowej spedycji lotniczej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny.

Jesteśmy członkiem IATA!

Bez względu na gestię transportową, pracujemy na całym świecie, zapewniając transport lotniczy towarów zarówno w Europie, Azji, Bliskim Wschodzie, Australii, Afryce czy Ameryce Północnej i Południowej.

Będąc członkiem IATA oraz kilku międzynarodowych sieci spedycyjnych mamy nieskończone możliwości zorganizowania dostaw różnych towarów transportowanych drogą powietrzną od tzw. „general cargo” po przesyłki klasyfikowane jako DGR – niebezpieczne w transporcie, wartościowe czy wymagające przewozu w kontrolowanej temperaturze jak farmaceutyki czy świeże owoce. Nasi klienci powierzają nam także obsługę towarów na wystawy i targi branżowe organizowane na całym świecie.

Szybkie, niezawodne usługi wysyłkowe

Sztandarowym produktem w wachlarzu usług SKY-MAR jest transport lotniczy.Oferujemy naszym klientom pełen zakres usług w ramach spedycji lotniczej w imporcie, eksporcie czy tranzycie praktycznie do / z każdego miejsca na świecie.

Zamów wycenę
m

Wybierając SKY-MAR nasi klienci mogą liczyć na:

  • Pełną opiekę spedytora na każdym etapie realizacji zlecenia

  • Bezpieczeństwo przesyłek

  • Elastyczność, szybkość i efektywność prowadzonych działań

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport dla twoich towarów!

Przesyłki lotnicze

Przesyłki lotnicze jesteśmy w stanie obsłużyć w każdym porcie lotniczym w Polsce.

Pracujemy na całym świecie!

Zarówno w Europie, Azji, Bliskim Wschodzie, Australii, Afryce czy Ameryce Północnej i Południowej

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny transportu.