Usługi spedycji i transportu drogowego

W ramach naszej działalności świadczymy profesjonalne usługi nie tylko z zakresu transportu lotniczego, morskiego i kolejowego, ale również transportu drogowego. Najczęściej realizujemy przewozy do/z takich państw jak Niemcy, Włochy, Austria, Wlk Brytania, Norwegia, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, czy Portugalia. Oczywiście podejmiemy się także dostaw do innych krajów starego kontynentu. Nasi spedytorzy są  do Państwa dyspozycji.

Profesjonalny transport towarów

Posiadamy wymagane certyfikaty i licencje w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu towarow, w tym rowniez towarów w kontrolowanej temperaturze. Naszymi Klientami są głównie przedsiębiorstwa produkcyjne z całej Europy, ale nie odmawiamy pomocy również Klientom indywidualnym.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne floty pojazdów, na które składają się busy o ładowności do 3,5 tony, plandeki/firanki o ładowności do 24 ton oraz chłodnie pozwalające transportować do 22 ton produktu w kontrolowanych temperaturach od -25°C do +25°C.

W zależności od potrzeb  klienta zaproponować możemy drogowy transport:

 • dedykowany, pełnopojazdowy
 • drobnicowy,
 • w doładowaniu.
 • kontenerowy (import/eksport)

Bazując na wieloletnim doświadczeniu na rynku transportu drogowego, gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Wiemy, jak bardzo istotne jest bezpieczeństwo produktów naszych Klientów, dlatego zawsze minimalizujemy możliwości ryzyka.

W zależności od potrzeb świadczymy dodatkowe usługi polegające na:

 • załadunek, rozładunek, doładunek i przeładunek towaru,
 • zmianę środka transportu
 • oznakowanie towaru
 • na życzenie zleceniodawcy, zmianę miejsca odbioru i dostawy,

Realizujemy przewozy zgodnie z wymogami konwencji CMR, przepisami prawa oraz instrukcji zleceniodawcy.

Nasi podwykonawcy posiadają auta wyposażone w urządzenia typu GPS, co podwyższa bezpieczeństwo dostaw Państwa ładunków.

Poza standardowym ubezpieczeniem oferujemy naszym Klientom dodatkowe ubezpieczenie cargo po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dbając o bezpieczeństwo produktu, terminowość dostaw, koordynację i obsługę celno-spedycyjną tam, gdzie jest to wymagane.

Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi.

Wybierając SKY-MAR nasi klienci mogą liczyć na:

 • pełną opiekę spedytora na każdym etapie realizacji zlecenia
 • elastyczność, szybkość i efektywność prowadzonych działań
 • optymalnie dobrane środki i usługi za rozsądną cenę rynkową 

Firma SKY-MAR z siedzibą w Warszawie zachęca do skorzystania z usług z zakresu międzynarodowej spedycji drogowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny

Spedycja i transport drogowy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach transportu drogowego, oferującymi szybkie i bezpieczne dostawy na terenie całego kraju. Nasza flota nowoczesnych pojazdów oraz doświadczona kadra zapewniają niezawodność i terminowość realizowanych zleceń.

Zamów wycenę
m
O transporcie drogowym w SKY-MAR

Bezpieczny przewóz towarów drogą lądową!

Posiadamy wymagane certyfikaty i licencje w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu towarów, w tym rowniez towarów w kontrolowanej temperaturze.

Naszymi Klientami są głównie przedsiębiorstwa produkcyjne z całej Europy, ale nie odmawiamy pomocy również Klientom indywidualnym. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne floty pojazdów, na które składają się busy o ładowności do 3,5 tony, plandeki/firanki o ładowności do 24 ton oraz chłodnie pozwalające transportować do 22 ton produktu w kontrolowanych temperaturach od -25°C do +25°C.

Transport lądowy: Wyzwania i perspektywy

Realizujemy przewozy zgodnie z wymogami konwencji CMR, przepisami prawa oraz instrukcji zleceniodawcy. Nasi podwykonawcy posiadają auta wyposażone w urządzenia typu GPS, co podwyższa bezpieczeństwo dostaw Państwa ładunków. Poza standardowym ubezpieczeniem oferujemy naszym Klientom dodatkowe ubezpieczenie cargo po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dbając o bezpieczeństwo produktu, terminowość dostaw, koordynację i obsługę celno-spedycyjną tam, gdzie jest to wymagane. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi.Wybierając SKY-MAR nasi klienci mogą liczyć na: - pełną opiekę spedytora na każdym etapie realizacji zlecenia - elastyczność, szybkość i efektywność prowadzonych działań - optymalnie dobrane środki i usługi za rozsądną cenę rynkową

Świadczymy dodatkowe usługi polegające na:

 • Załadunek, rozładunek, doładunek i przeładunek towaru

 • Oznakowanie towaru

 • zmiana środka transportu

 • Na życzenie zleceniodawcy, zmiana miejsca odbioru i dostawy

m

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport dla twoich towarów!

Transport drogowy

Realizujemy przewozy zgodnie z wymogami konwencji CMR, przepisami prawa oraz instrukcji zleceniodawcy.

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak bardzo istotne jest bezpieczeństwo produktów naszych Klientów, dlatego zawsze minimalizujemy możliwości ryzyka.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny transportu.