Spedycja i transport morski

SKY-MAR od wielu lat świadczy usługi przewozu towarów drogą morską. Organizujemy eksport i import ładunków drobnicowych określanych jako LCL (Less Container Load) oraz pełnokontenerowych FCL (Full Container Load) z i do każdego miejsca na świecie. Chcąc spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów, proponujemy transport kontenerowy Dry Cargo prowadzony z wykorzystaniem kontenerów standardowych, a także przewóz ładunków wymagających specjalnych warunków (np. żywność) przy użyciu kontenerów typu Reefer zapewniających utrzymanie kontrolowanej temperatury i wilgotności. Zajmujemy się również spedycją morską ładunków typu Project Cargo w kontenerach Flat Rack & Open Top.

Bezpieczny przewóz towarów drogą morską

Bezpieczeństwo przewożonych towarów jest naszym priorytetem. Z tego powodu współpracujemy wyłącznie z siecią sprawdzonych agentów, którzy są liderami branży spedycji morskiej w swoich krajach. Na życzenie Klientów organizujemy transport morski z i do dowolnego miejsca na świecie w trybie “DOOR TO DOOR”, dbając przy tym o załatwienie niezbędnych formalności celnych. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego przewoźnika czy operatora, co pozwala nam na przedstawienie naszym Klientom najkorzystniejszej opcji transportowej. Naszym klientom proponujemy dodatkowe ubezpieczenie CARGO po bardzo atrakcyjnych stawkach

Bezpieczny transport morski

Transport morski od wieków uważany był za jedną z najlepszych dróg do przewożenia zwłaszcza dużych ładunków. Odpowiednio przygotowane łodzie czy statki często całymi miesiącami płynęły, aby dotrzeć do celu. Dzisiaj na szczęście spedycja w nawet najdalsze zakątki świata nie zajmuje tak wiele czasu. Nadal jednak warto stawiać na współpracę z firmami fachowo zajmującymi się transportem morskim kontenerów. SKYMAR to zaufany partner, gwarantujący kompleksową obsługę frachtu z/do różnych portów na całym świecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Fracht morski w systemie „door to door” gwarancją profesjonalnej realizacji usług

Usługę frachtu morskiego realizujemy z dowolnego miejsca na świecie. Zawsze wybieramy najdogodniejsze dla Klienta rozwiązanie, starając się zredukować czas i cenę, a jednocześnie dbając o jak najwyższą jakość realizowanych usług. Nasi Kontrahenci mogą korzystać z pomocy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności – także w kwestii pakowania czy zabezpieczenia przesyłki na czas transportu kontenerowego czy drobnicowego. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za odbiór czy dostarczenie przesyłki, ale też to, w jakim stanie dotrze ona do adresata.

SKY-MAR – zaufany partner w transporcie kontenerów morskich w dobrej cenie

Spedycja morska to duży wydatek – nic dziwnego, że Kontrahentom zależy na tym, by jak najbardziej go ograniczyć przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. Dlatego SKY-MAR to firma transportowa dbająca o ceny, które satysfakcjonują Klientów. W przypadku chęci nawiązania współpracy, pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przygotują indywidualną wycenę konkretnego zlecenia.

Poza standardowym ubezpieczeniem oferujemy naszym Klientom dodatkowe ubezpieczenie cargo po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Wybierając SKY-MAR nasi klienci mogą liczyć na:

  • pełną opiekę spedytora na każdym etapie realizacji zlecenia
  • elastyczność, szybkość i efektywność prowadzonych działań
  • optymalnie dobrane środki i usługi za rozsądną cenę rynkową 

Firma SKY-MAR z siedzibą w Warszawie zachęca do skorzystania z usług z zakresu międzynarodowej spedycji morskiej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny.

Spedycja i transport morski

SKY-MAR od wielu lat świadczy usługi przewozu towarów drogą morską. Organizujemy eksport i import ładunków drobnicowych określanych jako LCL (Less Container Load) oraz pełnokontenerowych FCL (Full Container Load) z i do każdego miejsca na świecie.

Zamów wycenę
m
O transporcie morskim w SKY-MAR

Bezpieczny przewóz towarów drogą morską!

Bezpieczeństwo przewożonych towarów jest naszym priorytetem. Z tego powodu współpracujemy wyłącznie z siecią sprawdzonych agentów, którzy są liderami branży spedycji morskiej w swoich krajach.

Na życzenie Klientów organizujemy transport morski z i do dowolnego miejsca na świecie w trybie “DOOR TO DOOR”, dbając przy tym o załatwienie niezbędnych formalności celnych. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego przewoźnika czy operatora, co pozwala nam na przedstawienie naszym Klientom najkorzystniejszej opcji transportowej. Naszym klientom proponujemy dodatkowe ubezpieczenie CARGO po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Bezpieczny transport morski

Transport morski od wieków uważany był za jedną z najlepszych dróg do przewożenia zwłaszcza dużych ładunków. Odpowiednio przygotowane łodzie czy statki często całymi miesiącami płynęły, aby dotrzeć do celu.

Dzisiaj na szczęście spedycja w nawet najdalsze zakątki świata nie zajmuje tak wiele czasu. Nadal jednak warto stawiać na współpracę z firmami fachowo zajmującymi się transportem morskim kontenerów. SKYMAR to zaufany partner, gwarantujący kompleksową obsługę frachtu z/do różnych portów na całym świecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Fracht morski w systemie „door to door” gwarancją profesjonalnej realizacji usług!

Usługę frachtu morskiego realizujemy z dowolnego miejsca na świecie. Zawsze wybieramy najdogodniejsze dla Klienta rozwiązanie, starając się zredukować czas i cenę, a jednocześnie dbając o jak najwyższą jakość realizowanych usług.

Nasi Kontrahenci mogą korzystać z pomocy w przygotowaniu i załatwieniu wszelkich formalności - także w kwestii pakowania czy zabezpieczenia przesyłki na czas transportu kontenerowego czy drobnicowego. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za odbiór czy dostarczenie przesyłki, ale też to, w jakim stanie dotrze ona do adresata.

SKY-MAR - zaufany partner w transporcie kontenerów morskich w dobrej cenie

Spedycja morska to duży wydatek - nic dziwnego, że Kontrahentom zależy na tym, by jak najbardziej go ograniczyć przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług.

Dlatego SKY-MAR to firma transportowa dbająca o ceny, które satysfakcjonują Klientów. W przypadku chęci nawiązania współpracy, pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przygotują indywidualną wycenę konkretnego zlecenia.Poza standardowym ubezpieczeniem oferujemy naszym Klientom dodatkowe ubezpieczenie cargo po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Wybierając SKY-MAR nasi klienci mogą liczyć na:

  • Pełną opiekę spedytora na każdym etapie realizacji zlecenia

  • Bezpieczeństwo przesyłek

  • Elastyczność, szybkość i efektywność prowadzonych działań

m

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport dla twoich towarów!

Transport morski

Wysoka jakość usług niskim kosztem

Pracujemy na całym świecie!

Zarówno w Europie, Azji, Bliskim Wschodzie, Australii, Afryce czy Ameryce Północnej i Południowej

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wyceny transportu.