Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport morski
ocean możliwości

Spedycja i Transport Morski

skymar

FIRMA SKYMAR W RAMACH MIĘDZYNARODOWYCH USŁUG TRANSPORTOWYCH, ŚWIADCZY USŁUGI TRANSPORTU MORSKIEGO. Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE ORGANIZUJEMY EKSPORTY I IMPORTY DROGĄ MORSKĄ ŁADUNKÓW DROBNICOWYCH - TZW. LCL (LESS CONTAINER LOAD) - I PEŁNOKONTENEROWE - TZW. FCL (FULL CONTAINER LOAD). TRANSPORTUJEMY TZW. DRY CARGO W KONTENERACH STANDARDOWYCH ORAZ ŁADUNKI WYMAGAJĄCE PRZEWOZU W KONTENERACH SPECJALISTYCZNYCH, TJ. W KONTENERACH TYPU REEFER ZAPEWNIAJĄCYCH UTRZYMANIE KONTROLOWANEJ TEMPERATURY I WILGOTNOŚCI ŁADUNKÓW (ŻYWNOŚĆ) ORAZ ŁADUNKI TYPU PROJECT CARGO W KONTENERACH TYPU FLAT RACK & OPEN TOP.
 
BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA PRODUKTU JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE, DLATEGO W RAMACH TRANSPORTU MORSKIEGO WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z SIECIĄ SPRAWDZONYCH AGENTÓW, KTÓRZY SĄ LIDERAMI W SWOICH KRAJACH. MAMY MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA TRANSPORTU TOWARU Z/DO KAŻDEGO MIEJSCA „DOOR TO DOOR” WRAZ Z NIEZBĘDNYMI FORMALNOŚCIAMI CELNYMI W KAŻDYM PORCIE NA ŚWIECIE. NIE JESTEŚMY UZALEŻNIENI OD ŻADNEGO PRZEWOŹNIKA ANI OPERATORA, DZIĘKI CZEMU MAMY MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA DLA PAŃSTWA NAJKORZYSTNIEJSZEJ OPCJI TRANSPORTOWEJ.

W RAMACH NASZYCH USŁUG W ZAKRESIE TRANSPORTU MORSKIEGO GWARANTUJEMY WYBÓR NAJLEPSZEJ GESTII TRANSPORTOWEJ, UWZGLĘDNIAJĄC KOSZTY I CZAS TRANSPORTU. POMAGAMY PRZYGOTOWAĆ I SPRAWDZIĆ PRZED WYSYŁKĄ WSZYSTKIE DOKUMENTY. W CELU UNIKNIĘCIA DODATKOWYCH KOSZTÓW PO PRZYBYCIU PRZESYŁKI DO DOCELOWEGO PORTU, WERYFIKUJEMY WSZYSTKIE INFORMACJE I NADZORUJEMY POPRAWNOŚĆ WPROWADZONYCH DANYCH.
 
PODPOWIADAMY RÓWNIEŻ, JAK WŁAŚCIWIE ZAPAKOWAĆ I ZABEZPIECZYĆ TOWAR DO WYSYŁKI W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU ŁADUNKU, POMAGAMY W ZORGANIZOWANIU ODBIORU PRZESYŁKI OD DOSTAWCY (W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW DOSTAWY) ORAZ UZGADNIAMY TERMIN DOSTARCZENIA PRZEZ NADAWCĘ PRZESYŁKI DO MAGAZYNU NASZEGO AGENTA. UZGADNIAMY Z PAŃSTWEM TERMIN WYSYŁKI, A NA KAŻDYM ETAPIE PROCESU TRANSPORTOWEGO NA BIEŻĄCO MONITORUJEMY PRZESYŁKĘ.
 
W RAMACH NASZYCH USŁUG Z ZAKRESU SPEDYCJI MORSKIEJ ARANŻUJEMY TAKŻE OBSŁUGĘ CELNO-SPEDYCYJNĄ PRZESYŁEK I ZAPEWNIAMY DOWOZY DO/Z PORTÓW I DOSTAWY DO/Z WSKAZANEGO MAGAZYNU. OFERUJEMY PAŃSTWU NASZĄ WIEDZĘ, DOŚWIADCZENIE I ZNAJOMOŚĆ RYNKU PRZEWOZÓW MORSKICH.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego
 

Czytaj więcej