Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport lotniczy
niebo możliwości

Spedycja i Transport Lotniczy

skymar

Transport i spedycja lotnicza – SKYMAR w Warszawie

 
Kompleksowa organizacja transportu lotniczego, przygotowanie niezbędnych dokumentów, reprezentowanie Klientów jako agencja celna to działalność naszej firmy w ramach przewozów towarów drogą powietrzną. Siedziba SKYMAR znajduje się w Warszawie, ale realizowany przez nas międzynarodowy transport chłodniczy obejmuje wszystkie kontynenty. Dzięki temu produkty naszych Kontrahentów mogą dotrzeć do Klientów na całym świecie, a sprawdzona sieć agentów umożliwia serwis „door to door” bez względu na gestię transportową. Pracujemy na całym świecie, zapewniając transport lotniczy towarów zarówno w Polsce, jak i m.in. z Chin, Dubaju, czy też Australii.

Transport owoców drogą lotniczą
Jedną z kilku naszych mocnych stron w transporcie lotniczym i spedycji jest realizacja regularnych transportów świeżych owoców w kontrolowanej temperaturze do różnych zakątków świata. Dzięki ścisłej współpracy z liniami lotniczymi przewóz towarów drogą powietrzną nie stanowi dla nas żadnych trudności bez względu na wielkość i miejsce dostawy. W ramach spedycji gwarantujemy wybór najlepszego przewoźnika lotniczego zapewniającego najkorzystniejsze stawki. Jeszcze przed planowaną wysyłką towaru sprawdzamy i koordynujemy skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do wykonania transportu lotniczego towarowego. Podpowiadamy również, jak prawidłowo przygotować oraz zabezpieczyć produkty, aby przewóz ładunków transportem lotniczym przebiegał sprawnie, a także bez komplikacji.
 
Oprócz transportu lotniczego cargo odbywającego się na całym świecie zapewniamy również przewóz rzeczy osobistych naszych Klientów oraz mienie przesiedlenia. Wszystkie przesyłki realizowane przez naszą firmę są monitorowane. Na życzenie Kontrahentów umożliwiamy śledzenia statusu przesyłki online.

Każdy Klient może liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo w zakresie transportu lotniczego. Najpopularniejszymi kierunkami wybieranymi przez Kontrahentów są Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone i Ameryka południowa. Firma SKYMAR z siedzibą w Warszawie zachęca do współpracy oraz do kontaktu.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej