Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O Firmie

skymar


Firma spedycyjna SKY-MAR z siedzibą w Warszawie od 2009 świadczy kompleksowe usługi transportowe z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego. W ramach działalności agnecji celnej, której siedziba mieści się w Warszawie, nasza firma oferuje usługi celne, w tym przygotowanie także wszystkich niezbędnych dokumentów do odprawy celnej.
 
Zdobyte przez Nas doświadczenie w zakresie transportu międzynarodowe każdego typu oraz zbudowana sieć kontaktów i partnerów biznesowych sprawia, że jesteśmy jednym z liderów rynku spedycyjnego. Chcielibyśmy również być dla Państwa solidnym partnerem biznesowym w zakresie realizacji transportów. Nasz zespół spedytorów i dyspozytorów jest do Państwa usług. Gwarantujemy, że dostarczymy Państwa produkty bezpiecznie i na czas do każdego miejsca na świecie. Zapraszamy do współpracy !

Czytaj więcej

Firma spedycyjna

Zależy Ci na współpracy w zakresie profesjonalnych usług transportu drogowego, lotniczego, morskiego lub kolejowego? A może interesuje Cię kompleksowe wsparcie agencji celnej? W SKY-MAR z przyjemnością zajmiemy się realizacją nawet najbardziej wymagających zleceń! Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży usług transportowych i celnych – zaufaj nam, powierzając spedycję wybranych towarów już dziś!

Bezpieczny transport – tylko ze SKY-MAR

Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm spedycyjnych, jest przede wszystkim kompleksowe, a zarazem indywidualne podejście do potrzeb każdego z Klientów. Oprócz fachowej organizacji całego transportu zapewniamy również pomoc w przygotowaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, w tym także profesjonalne usługi celne. Chciałbyś rozpocząć współpracę z liderem w zakresie spedycji i transportu? Skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy – z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki!

SKY-MAR – usługi celne na najwyższym poziomie

Ze względu na zróżnicowane potrzeby Klientów, chcielibyśmy zaoferować wszechstronne wsparcie w przygotowywaniu formalnych odpraw celnych. Dodatkowo biorąc pod uwagę szeroki zakres działania SKY-MAR, gwarantujemy również ekspresowe załatwianie niezbędnych formalności, uproszczone odprawy celne, a także fachowe doradztwo logistyczne. Skorzystaj z oferty profesjonalnej firmy spedycyjnej, aby cieszyć się realizacją transportu towarów zarówno drogą lądową, morską, jak i powietrzną.

Godna zaufania firma spedycyjna z bogatym doświadczeniem

Z uwagi na wieloletnią działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego możemy poszczycić się rozbudowaną siecią partnerów biznesowych oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Pragniemy świadczyć w pełni profesjonalne usługi spedycyjne i celne, współpracując z Klientami z różnych branż. Jesteś zainteresowany bezpiecznym, a zarazem błyskawicznym transportem kolejowym, lotniczym, drogowym bądź morskim? Zapraszamy do kontaktu z firmą spedycyjną SKY-MAR!

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej