Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Transport morski
ocean możliwości

Spedycja i Transport Morski

skymar

Spedycja i transport morski

 
Przedsiębiorstwo SKYMAR od wielu lat świadczy usługę przewozu towarów drogą morską. Organizujemy eksport i import ładunków drobnicowych określanych jako LCL (Less Container Load) oraz pełnokontenerowych FCL (Full Container Load) z i do każdego miejsca na świecie. Chcąc spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów, proponujemy transport kontenerowy Dry Cargo prowadzony z wykorzystaniem kontenerów standardowych, a także przewóz ładunków wymagających specjalnych warunków (np. żywność) przy użyciu kontenerów typu Reefer zapewniających utrzymanie kontrolowanej temperatury i wilgotności. Zajmujemy się również spedycją morską ładunków typu Project Cargo w kontenerach Flat Rack & Open Top.

Bezpieczny przewóz towarów drogą morską
Bezpieczeństwo przewożonych towarów jest naszym priorytetem. Z tego powodu współpracujemy wyłącznie z siecią sprawdzonych agentów, którzy są liderami branży spedycji morskiej w swoich krajach. Na życzenie Klientów organizujemy transport morski z i do dowolnego miejsca na świecie w trybie “DOOR TO DOOR”, dbając przy tym o załatwienie niezbędnych formalności celnych. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego przewoźnika czy operatora, co pozwala nam na przedstawienie naszym Klientom najkorzystniejszej opcji transportowej.

Spedycja morska w najlepszym wydaniu
Naszym Kontrahentom gwarantujemy nie tylko wybór najlepszej gestii transportowej, uwzględniając koszty i czas transportu, ale także, jeszcze przed wysyłką, pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz podpowiadamy jak właściwie zapakować i zabezpieczyć towar. Asystujemy również w organizacji odbioru przesyłki od dostawcy (w zależności od warunków dostawy), jak też uzgadniamy termin dostarczenia przez nadawcę przesyłki do magazynu naszego agenta, a następnie ustalamy z Klientem termin wysyłki paczki, którą na bieżąco monitorujemy. Na końcowym etapie transportu morskiego, kiedy przesyłka znajduje się już w porcie docelowym, weryfikujemy wszystkie informacje i nadzorujemy poprawność wprowadzonych danych, tak aby uniknąć dodatkowych kosztów.

Agencja celna z siedzibą w Warszawie
W ramach świadczonych usług z zakresu spedycji morskiej aranżujemy także obsługę celno-spedycyjną przesyłek, zapewniamy dowozy do i z portów oraz dostawy do i ze wskazanego magazynu. Podejmując współpracę z naszą firmą, Klienci zyskują kompleksową opiekę opartą na wiedzy, doświadczeniu, jak też znajomości rynku przewozów morskich.

Zamów bezpłatną wycenę transportu
drogowego, morskiego, lotniczego

 

 

Member_with_magnet

Czytaj więcej